O nás

 Náš příběh.

Jak jsme poprvé vstoupili do oblasti finanční nezávislosti, růstu a příležitosti světového rozměru.

Před dvěma lety jsme dostali nabídku na obchodování na burze. Bylo prezentováno, že budeme proškolení a vedeni tréninky k ziskovému obchodování. Myšlenka se nám líbila a vzhledem k tomu, že čísla a peníze jsou nám blízké, tak jsme podepsali smlouvu.

Školení jsme absolvovali, naučili základním pojmům a pohybu na grafu. Následovali tréninky a my si doplnili informace. Asi po pátém tréninku to začalo být stejné a nic nám to nedalo, byla to ztráta času. Očekávali jsme, že budeme obchodovat, bohužel nebyl zájem nás učit reálně obchodovat.

Tento názor sdílelo několik desítek lidí, kteří to bohužel vzdali.

Protože jsme byli dva, nenechali jsme se odradit. Vzhledem k informacím, které jsme již měli, vzdělávali jsme se sami u traderů - lidí, kteří něco znamenají ve světě burzy.

V roce 2011 jsme se zúčastnili Money Expo v Praze - jediného ročníku v Evropě. Bylo to velmi zajímavé a poučné. Setkali jsme se mimo jiné i s burzovním obchodníkem s 50-letou praxí Larry Williamsem.

Dozvěděli jsme se také, že se dá investovat do umění, vína – musíte tomu rozumět a mít kapitál, je to investice na desítky let. Diamanty a zlato je jednoduší, pokud máte volné finanční prostředky proč ne.

Ze všeho vyšla jako nejlepší investice do vzdělání a obchodování na mezinárodních bankovních trzích a to i s malým kapitálem.

Po Praze jsme se rozhodli, že si najdeme společnost, kde budeme součástí rozvoje.  A to se nám podařilo, vytvořili jsme si i síť obchodníků, kterým jsme poskytovali servis nejen osobními školeními, ale i pomocí videowebinářů a Skype. Postupem času jsme však zjistili, že vize firmy, jak nám byla prezentována jednatelem společnosti se rozchází se skutečností, byly nám podávány záměrně a účelově lživé informace z důvodu získání dalších financí, nebyly dodržovány pravidla o vyplácení provizí a zadržovány finanční částky, které měly být připsány na obchodní účty. Upřednostňoval se zájem o uzavírání nových smluv před zájmem vytvořit podmínky k reálnému skutečnému ziskovému obchodování - což byl důvod, pro který jsme do firmy přišli.  Zjistili jsme, že firma a součastně i jednatel má nemalé dluhy, které dlouhodobě nesplácí a neřeší. Po upozornění na tyto skutečnosti vedení firmy za přítomnosti jednatele a uvedení konkrétních případů jsme zjistili, že celé vedení firmy je k těmto záležitostem lhostejné. Proto jsme se distancovali od celého vedení firmy včetně jednatele, zastavili jsme veškeré naše aktivity a omluvili jsme se všem, kterým jsme případnými aktivitami ve "prospěch" firmy mohli způsobit nepříjemnosti. 

Říkává se, že všechno špatné je k něčemu dobré. Po Money Expo v Praze 2012, kde jsme mimo jiné obdivovali obchodování na live účtech profesionální světové obchodníky,  jsme se také zkontaktovali i s firmou Egolo, kde se nám zalíbil silný tlak na obchodování v podobě pro nás neobvyklého poskytovaného servisu, obchodních strategií a osobního přístupu. Samozřejmě udržujeme stále kontakt se všemi, kteří nám mohou něco nabídnout i s těmi, pro které můžeme být my přínosem pro ziskové obchodování. 

Co říci na závěr je důležité mít kolem sebe lidi, na které se můžete spolehnout a proto i my jsme tu pro naše obchodníky.

Pokud někdo z Vás máte podobnou zkušenost napište nám.

Co Vám můžeme nabídnout se dočtete v odkazech aktuality a další....